Сходження на Говерлу

Сходження на Говерлу з Ворохти

Потрібно підшукати місце, з якого ви починатимете добиратися до вершини г. Говерли. Наш варіант – Урочище Багончик, Ворохта. Ворохта – курортне селище, Урочище Багончик розташований на окраїні селища та є частиною Карпатського національного природного парку.

•   Більшості туристам знадобиться провідник на вершину, можно скористатися послугами екскурсоводів, та піднятися великою групою, або ж організувати власну невелику групу з власним провідником. Урочище Багончик допоможе все організувати. Географічно маршрут до підніжжя г. Говерла  проходить повз Урочища Багончик, це дуже комфортно.
•  Сніданок! Перед сходженням треба добре поснідати, в Урочище Багончик можна замовити доволі різноманітні та калорійні сніданки. Рекомендую Банош, який при вільному часі приготую сам власник Багончика. Також не забуваємо про перекуси з собою, та по літру води  на особу.
•   Поснідавши, рушаємо до підніжжя, стартуємо з спорт бази Заросляк, до якої з Багончика 16 км.
•   Відмітившись на прохідній у заповідну зону, розпочнеться власне підйом. Піднятися можна буде трасами різної складності. В середньому підйом триває 3-4 години. На протязі усієї пригоди ландшафт та краєвиди будуть захоплювати та змінюватися. На вершині в залежності від сезону та погоди може зустрітися гуцул що продає теплі напої. 

Урочище Багончик організує підйом на г. Говерла.

Оздоровлення в карпатах